.
 .:: Firma Profili  ::.
.

AZİM PREFABRİK; Prefabrike yapıların imalat ve pazarlaması alanında faaliyet göstermektedir.

Yıllardır bu sektörde hizmet veren firma olarak, taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli  malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Prefabrike Yapı inşaat sürecinde tecrübeli ve Konusunda uzman personelleri ile pek çok prefabrike yapının altına imza atmıştır. Gelecekte de verdiği kaliteli hizmetten ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmektedir.

İmalat sürecimizde; prefabrik ev, prefabrik villa, prefabrik büro, prefabrik şantiye yemekhanesi ve şantiye yatakhanesi, prefabrik bağ evi, prefabrik depo ve prefabrik satış ofisleri gibi pek çok alanda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Profesyonel ekibiyle ''Kaliteli Sorunuz ve Zamanında '' iş anlayışıyla başarılı hizmetler vermekteyiz. Firma olarak en iyi reklam '' Müşteri memnuniyeti'' anlayışı ile malzeme seçiminde titizliği, dürüst ticaret konusundaki hassasiyeti ve müşterilerimizden aldığı güven ile sağlam ve emin adımlarla müşterilerimize her zaman en iyiyi, en uygun fiyatla sunmayı hedefliyoruz.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Vizyon;  Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli  hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği,  uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.
 
Misyon;  Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

 
AZİM
Prefabrike Yapı Sanayi